W jaki sposób się przyodziać żeby wyglądać szczupło?

Jeżeli sądzisz, że świetnym sposobem na odjęcie sobie paru kilogramów będzie odzienie się na ciemno, jesteś w błędzie. Jest kilka nie mniej prostych zasad, które pozwalają optycznie wyszczuplić sylwetkę.

W tak zwanym odchudzaniu wizualnym kolor jest niezwykle ważny. Odcienie współgrające z rodzajem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie baczności od nadmiernie kolistych kształtów oraz wzrokowe odebranie kilku kilogramów . Nie sprawdza się jednakże zastąpienie czerni zabarwieniami ziemi czy innymi kolorami „maskującymi”. Zamiast mdłych szarości jak też rozmytych beży dopasuj odcienie mocne. Poszukaj na przykład dwukolorowej kiecki, która po bokach będzie mieć wszywki w odmiennym odcieniu. Tenże trik wspaniale wyszczupli talię oraz pozwoli wymodelować figurę nadając jej stosownych proporcji.

bielizna wyszczuplająca

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Istotna reguła tycząca się wyszczuplającej mocy odcieni brzmi: czarny pod spód, jasny na zewnątrz. Efekt „wyszczuplający” da zatem granatowa kiecka i narzucony na nią jasny, np. écru kardigan, nigdy na odwrót. Dla jeszcze większego efektu sweter obwiąż w talii rzemykiem.
Zakładanie nazbyt dużych odzień to jeden z naczelnych błędów, jaki dodaje kilogramów nawet bardzo smukłym damom. O ile jednakże one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety którym zależy na schudnięciu, winny raz na zawsze wyrzucić z szafy odzienia pozbawione kroju. Mam w tym przypadku na myśli nie wyłącznie bluzki-namioty, lecz również spodnie, sukienki, płaszcze. Wielu damom, chcącym wyszczuplić przykładowo biodra bądź zakamuflować nazbyt wystający brzuch wydaje się, iż osiągną tenże cel wkładając odzienie o dwa rozmiary za wielkie – zobacz więcej. Jednak niedostatku wcięcia w pasie nie zamaskujesz przykrywając się obszerną tuniką. Musisz zwyczajnie odwrócić od niej uwagę. Jakim sposobem to zrobić? Dobierz dopasowaną bluzeczkę z tkaniny, która nie przylega do ciała. Powinna mieć żywy kolor oraz długość do połowy bioder. Do tego legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na zawsze zapamiętaj, że powinnaś pozyskiwać odzienia dopasowane, co nie znaczy obcisłe. Wybieraj taliowane marynarki oraz płaszcze, które zawsze przewiązuj paskiem. Zapomnij o krojach oversize, mimo pozorów nie odbierają kilogramów, ale ich przydają.