W jaki sposób zestresowana pracą kobieta może się odprężyć i przy okazji poprawić estetykę swojej skóry

Uroda i moda to teraz bardzo powszechnie używane wyrazy. Kobietom, a zwłaszcza elegantkom, zależy na tym, aby na długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednakże do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą bardzo stresującej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Tak czy owak, każda kobieta biznesu płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w bankowości. Efektem nieprzespanych nocy oraz nadużywania alkoholu bywają podkrążone oczy i pozbawiona blasku cera.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne zmęczenie organizmu coraz bardziej daje o sobie znać, to sygnał, że należy przystopować. Pozostającym bez zatrudnienia paniom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei padającym z nóg bizneswomen można zaoferować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.Jedną ze rewelacyjnych i powszechnie dostępnych kuracji bywa endermolifting (więcej w tym źródle). Zabieg stosowany bywa na oblicze, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znacząca poprawa jędrności cery. Endermolifting stosuje się również w przypadku, kiedy dama pragnie przynajmniej trochę poprawić owal twarzy. A jeśli dana partnerka zechce zaskoczyć swoją prezencją partnera, to rzeczony zabieg będzie w tej sytuacji idealnym wyjściem – poza wspomnianymi w tym miejscu korzyściami, trzeba również pamiętać o tym, że jeszcze jednym plusem tej kuracji bywa usunięcie tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku.

interesująca strona

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc poczuć się komfortowo podczas krajowych meetingów, szczególnie jeżeli pani jest delegowana na prelegenta, należy pozbyć się wszelkich niedoskonałości. A do nich specjaliści od dobrego wyglądu wliczają na przykład przebarwienia, blizny lub rozstępy. Z tymi estetycznymi problemami skóry rewelacyjnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki cyklowi zabiegów cera klientki stanie się o wiele młodsza, a pani wróci do domu w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył chociaż przez kilka następnych dni.

Żeby jednak uzyskane efekty były zadowalające, laser Palomar musi się znajdować w odpowiednich rękach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykształcony dermatolog. A poza tym, jeszcze przed zainicjowaniem kuracji, zada on czterdziestolatce parę ważnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre schorzenia mogą być bazą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.