W które przedmioty wyekwipowany musi być gabinet, w którym przeprowadzane będą zabiegi kosmetyczne?

W pokoju masażu obok stanowiska do masażu montuje się umywalkę, dozownik mydła w płynie a także umieszcza się ręczniki jednorazowego użytku. Co się tyczy wnętrza zabiegowego powinny w nim znajdować się, w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, środki dezynfekcyjne. Nie możemy zapomnieć też o zamykanym pojemniku na środki jednokrotnego użytku a także gaziki lub waciki jałowe. Mało tego na kosmetykach nieodzowna jest data otwarcia a także data ważności.

Pomieszczenie socjalne. Jeżeli w salonie kosmetycznym zatrudniona jest jedna osoba, to nie musi być celowo wydzielonego wnętrza socjalnego dla personelu. Nieco inaczej sytuacja wygląda jeżeli zatrudniona będzie choć jedna osoba, wówczas pomieszczenie socjalne jest obowiązkowe. Co w nim odnajdziemy? Najprawdopodobniej natrysk i umywalkę. Umywalka jest wymagana, ażeby personel miał dostęp do wody. We wnętrzu socjalnym powinien znajdować się także imbryk jak też miejsce do spożywania pokarmów. Jeszcze jeden ważki szczegół, szczotki i mopy do utrzymania czystości w gabinecie muszą wisieć na haczykach albo powinny być schowane do szafy. Należyty sprzęt kosmetyczny Wrocław, Gdańsk, Poznań, Szczecin oraz pozostałe duże miasta oferują od ręki (sprzęt online kupisz na ).

gabinet kosmetyczny

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Które instrukcje powinny być zawieszone w zauważalnym miejscu? Zacznijmy od dyrektywy mycia dłoni dla personelu (łazienka dla personelu obok umywalki), później koniecznie musimy wzmiankować o instrukcji zasad dezynfekcji instrumentów, sprzętu kosmetycznego a także nawierzchni płaskich (obok stanowiska do dezynfekcji).

Następnie instrukcja postępowania z odrzutami powstającymi po zabiegach kosmetycznych, dyrektywa przeciwpożarowa i zauważalne oznaczenie dróg ewakuacyjnych. Na tym nie koniec, nie można zapomnieć o specjalnym oznakowaniu miejsca, gdzie znajduje się gaśnica bądź znaczku, lub etykiecie z tekstem „zakaz palenia”. Przyrządy takie jak np.

Ciekawy post? Niezmiernie nam miło. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (www.ginekolog-tuchola.pl/) naszą następną witrynę, gdzie przeczytasz sporo podobnych wątków.

laser frakcyjny co2 hurtownia hurtownia papierosów w Warszawie oferuje od ręki. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny do kupienia w Internecie
Czy w gabinecie powinny być kubki jednokrotnego użycia dla klientek czy też mogą być szklanki? W gabinecie mogą się znajdować szklanki dla , jednakże powinna być on wówczas wyposażony w zmywarkę z wyparzarką. Prócz tego taki salon musi mieć odrębne wnętrze, które jest przeznaczone tylko do ich zmywania oraz wyparzania.