Windowshopping w pięknym stylu, czyli jakie modele torebek ze skóry zalegają na półeczkach sklepowych witryn

Zakupy są dla nastolatek i starszych kobiet najlepszym remedium na jesienną chandrę i jednym z najskuteczniejszych sposobów na odstresowanie się i poprawę humoru. Z kolei torebka pozostaje jednym z podstawowych atrybutów kobiecości, a jej bardzo urozmaicona zawartość prawie od zawsze wprawiała w zdumienie przedstawicieli męskiej części społeczeństwa. Zakup wspaniałej, a zwłaszcza modnej torebki ze skóry z pewnością ucieszyłby każdą elegantkę, ale ten zbytkowny artykuł nierzadko pozostaje tylko przedmiotem marzeń. Rzecz w tym, że pań nie stać na następną torbę, zatem niekiedy muszą skupić się na podziwianiu sklepowych witryn i ewentualnie na oszczędzaniu na zamówienie upatrzonego wzoru.

torba

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Torebki ze skóry naturalnej są wytrzymałe i stały się znakiem prestiżu – raczej żadna bizneswomen nie odważyłaby się udać się na kluczowe spotkanie z aktówką wykonaną z dermy. Z kolei np. panie pracujące jako asystentki cenią sobie wyroby skórzane, bowiem mogą je nosić nawet przez cztery czy pięć lat, co rzecz jasna nie jest bez znaczenia, kiedy torebka ma tradycyjny fason lub jej posiadaczka jest do niej mocno przywiązana. Bądź co bądź, torby skórzane są w dalszym ciągu modne, a i najprawdopodobniej w przyszłości niewiele się zmieni.

Dzisiaj asortyment jest tak ogromny, że nawet najbardziej wybredna elegantka z pewnością znajdzie coś interesującego. Na wystawach sklepów można dostrzec najróżniejsze torebki ze skóry naturalnej: od poręcznych kopertówek po ogromne torby na ramię. W aktualnym sezonie menedżerowie sklepów starają się zwrócić uwagę potencjalnych konsumentek na listonoszki. Takie torebki mogą prezentować się niemalże identycznie jak torby roznosicieli listów bądź bardziej osobliwie, jeśli ich wytwórca zdecydował się przyozdobić klapy oryginalnymi frędzlami. W centrach handlowych można natknąć się też na eleganckie kuferki, które nieco przypominają potężne torby lekarskie.

Czy masz chęć poszerzyć swą znajomość rzeczy na ten temat? Więc chcemy nakłonić Cię do naszych nowych artykułów – kliknij hiperłącze do strony.

Pomysłowość stylistów zdaje się nie znać granic. W końcu liczy się zarówno fason, jak i kolor, żeby panie mogły doskonale dopasować aktówkę do określonej kreacji. Niektóre trzydziestolatki zwracają szczególną uwagę też na liczbę kieszeni i mocne zapięcie, zatem utylitaryzm i moda muszą nieodzownie iść w parze. A koszt kupna nowej torby ma często drugorzędne znaczenie, bo prawdziwa dama jest uparta i znajdzie sposób, by odłożyć środki pieniężne na takie zakupy.