Sporo razy widzieliśmy nasze babcie, a potem i zdarzało się, że nasze matki, gdy na wieczorne wyjście zakładały naszyjniki z pereł. Wyglądały w nich pięknie i gustownie. Zawsze mogliśmy się domyślić, że kiedy mama wyciąga naszyjnik z pereł, to wieczorem będzie gdzieś wychodziła pięknie ubrana. Pereł nie nosimy, do czegokolwiek perły to klasa i szyk, który jest zarezerwowany na wieczorne okazje.

kobieta

Autor: Jill Justus
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż niektóre fragmenty z perłowej biżuterii da się w obecnych czasach przemycić w normalnej stylizacji, to, jednak gdy w grę wchodzi kolia z pereł to jest ona idealna jedynie na wieczorne wyjście. Przez kolię z pereł cały strój staje się elegancki. Kobieta sama automatycznie przyjmuje inną postawę ciała i w pełnej krasie ukazuje swą klasę i swoje piękno – kolia z pereł jest bardzo kobieca. Perły w idealny sposób to wszystko są w stanie podkreślić. Zapewne nasze matule mają swoje kolie z pereł, ale my kobiety mające 30 lat już raczej nie. Stawiamy na inną biżuterię, bo zdaje nam się, że pozostałe opcje są sensowniejsze. Ale, jeśli dostaniemy prawdziwą, piękną kolię z pereł i założymy ją do wieczorowej sukni, to poczujemy, czemu perły kochały nasze babcie i nasze matki. Perły są jedyne i ponadczasowe i rzeczywiście warto posiadać sznur pereł w swej szkatułce z biżuterią – kolczyki perły.

perły

Autor: diva
Źródło: diva
Ozdoby z pereł
Jeśli nie wiemy, które kolczyki kupić, to świetną opcją okażą się oczywiście kolczyki z pereł. Bo perłowa biżuteria będzie sprawdzała się zawsze. Trzeba o tym pamiętać. A jeśli nie mamy w swej kolekcji biżuterii ani jednej pary kolczyków z perłami to trzeba to, szybko zmienić. Nie oznacza to wcale, że powinniśmy posiadać tylko biżuterię z pereł, ale faktycznie powinniśmy mieć chociaż jedną bransoletkę, jeden naszyjnik i jedną albo dwie pary, wspomnianych, kolczyków, bo to ten typ biżuterii, który uratuje nas w niemal każdej chwili. Tak, więc faktycznie warto w niego zainwestować. I kiedy nie jesteśmy ogromnymi fankami boho stylu i nie mamy dwunastu lat, to z dużych, plastikowych ozdób należy naprawdę zrezygnować. Bo czasem lepiej nie mieć na sobie jakiejkolwiek biżuterii aniżeli odstraszać czymś delikatnie mówiąc niemodnym – ważny link.