Wybierz się do salonu piękności na zabieg przy użyciu lasera i odśwież formę swojej skóry o 100%!

Każda kobieta chce być ładna, w drodze do upragnionego efektu kobiety chętnie korzystają z salonów kosmetycznych, które mają możliwość rozwiązać wiele z problemów jakie dostarcza nam forma naszej skóry, etc. Coraz częściej do poprawy naszej aparycji w zakładach kosmetycznych stosowane są zaawansowane technologie. Jedną z nich okazuje się być laser.

Dlaczego musisz użyć lasera ktp

Laser KTP (tu) szczególnie zdaje egzamin przy likwidacji wszystkich zmian skórnych umiejscowionych głownie na twarzy. Ponadto umożliwia usunięcie takich zmian jak: pajączki naczyniowe, naczyniaki starcze, teleangiektazje czy rumienie na policzkach, zmiany barwnikowe. Mniej wiadomymi rozwiązaniami jest zastosowanie tego typu leczenia przy fotoodmładzaniu albo leczeniu kępek żółtych (xanthelasma palpebrarum). Skutecznie poradzi sobie z różnego rodzaju brodawki, np. łojotokowe lub płaskie. Bez problemu usunie niepożądany już tatuaż w odcieniu czerwonym. Po procedurze skóra jest zazwyczaj zarumieniona i może pojawić się delikatny obrzęk. Symptomy zazwyczaj znikają po upływie od kilku do kilkunastu godzin, więcej można się oczywiście dowiedzieć od specjalistów z Dermamedu.

Poznaj wygodę czynności epilacji

Epilacja to trwałe lub tymczasowe usunięcie zbędnego owłosienia. W odróżnieniu do depilacji, w trakcie zabiegu epilacji owłosienie usuwane są wraz z ich cebulką – w wyniku czego owłosienie wyrasta słabsze, a po paru wizytach znika kompletnie.

Tutaj również z asystą przychodzi laser. Jest to metoda bezinwazyjna. Niepotrzebne owłosienie likwiduje się przy użyciu promienia lasera, który wnika do skóry niszcząc cebulkę włosa. By eplicja została odpowiednio przeprowadzona, powinna poprzedzić ją narada u kosmetologa, który oceni stan naszej skóry i owłosienia, a kolejnie dobierze odpowiednie ustawienia lasera. Jeżeli nie występują przeszkody do przeprowadzenia zabiegu, kosmetolog wykona test. Przed przystąpieniem do epilacji nie wolno się opalać przynajmniej na miesiąc przed ustalonym zabiegiem. Podrażniona i przesuszona skóra nie kwalifikuje się do przeprowadzenia procedury. Po epilacji także zabronione jest wystawianie ciała na słońce.

Autor: DERMAMED CENTRUM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ