Modne i komfortowo, czyli bardzo praktyczne obuwie damskie. Poznaj model adidasa wyłącznie dla kobiet

Dla kobiet, które szanują wygodę, ale kochają poruszać się w butach na szpilkach mamy dzisiaj projekt Yoji Yamamoto i branży adidas. Tego typu obuwie można nazywać nazwą najdoskonalszych szpilek. Cow nich takiego niezwykłego? Zaraz pokażemy kilka ważnych cech butów sportowych na obcasie.

Szpilki damskie

Autor: DenisDenis
Źródło: http://www.flickr.com
Yoji Yamamoto, japoński projektant i firma adidas razem stworzyli markę Y-3. Kolekcje przedstawiane przez nich na rynek mogą złamać stereotypy i zatracają granice między tym co modne a tym co wygodne. Tym razem zaprojektowali najwygodniejsze buty sportowe na obcasie. Wspaniały model okrzyknęli Torsion Heel. Buty te łączą w sobie przyjemność chodzenia butów sportowych i styl szpilek. Dzięki zastosowanej w nich technologii adiPRENE, które daje się w obuwiu przeznaczonym dla biegaczy, szpilki dobrze amortyzują stopę podczas chodzenia.

adiPRENE to system minimalizujący poziom zmęczenia naszych stóp. Jest wykorzystywany głównie w obuwiu przeznaczonego do biegania, gdzie wspaniała amortyzacja jest zwłaszcza wymagana. System w podeszwie adiPRENE zapewnia także lepsze wybicie i zmniejsza ryzyko nabawienia się kontuzji. adiPRENE to sprężysty materiał, lokowany z przodu buta, co nadaje znaczniejszą dynamikę każdemu krokowi. Zastosowanie tej technologii w butach dla kobiet, zwłaszcza w szpilkach jest niezwykle trafnym rozwiązaniem, ponieważ każda kobieta, która chodzi w szpilkach, posiada problemy z bólem poduszek podpalcowych. Sprawdź więcej: .

W tych szpilkach dzięki zastosowaniu systemu adiPRENE nie ma to miejsca. Szpilki posiadają dosyć wysoki obcas, 9 centymetrów, jednak dzięki zastosowanemu systemowi Torsion, przednia i tylna część stopy może poruszać się niezależnie, co pomaga zagwarantować większą stabilność. Zobacz: polecam obuwie damskie zign.

Obuwie można dostać w dwóch wersjach kolorystycznych – czarne oraz barwnej z neonowymi detalami. Zostały zrobione z lakierowanej skóry z elementami nylonu i siateczki. Jeśli więc marzą nam się modne buty damskie z prawdziwego zdarzenia to prezentowany model bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wyszukane wielbicielki mody.