Pięknych perfum jest wiele. Każdy inaczej pachnie na każdej z osób. Jeśli decydujemy się na to, żeby kupić drogie firmowe perfumy, musimy odpowiednio dobrać właściwy zapach. Nie zapominajmy o tym, że będą nam służyć przez parę miesięcy, a nawet przez rok albo i jeszcze dłużej.

W internecie bez problemu można znaleźć testy, jakie pomogą nam we właściwym doborze perfum do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmuje parę minut. Za ich pomocą błyskawicznie dowiemy się, jakie zapachy powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce. Do romantyków najbardziej pasują subtelne kwiatowe zapachy. Osoby aktywne powinny zdecydować się na zapachy słodkie, zawierające nuty różnych traw i bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby starsze wieku najczęściej decydują się na perfumy bardzo charakterystyczne. Panowie natomiast stawiają na rozwiązania, jakich główną nutą zapachową są różnego typu przyprawy. Nie zapominajmy o tym, iż wyjątkowo dopasowane perfumy muszą leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak uszyta na miarę sukienka lub marynarka. Jeżeli tak się nie stanie, to nawet najpiękniejszy zapach nie zachwyci nikogo. A przecież nie taki mamy plan.

Perfumy muszą być również właściwie dopasowane do uroczystości. Nie możemy używać za mocnych nut zapachowych do pracy, ponieważ mogą rozpraszać pozostałych pracowników. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii i kwiaty kojarzą się z luksusem i elegancją. Doskonale dopełnią kreację na uroczyste wyjście do opery.

Fascynują Cię informacje na przedstawiany temat? To świetnie, ponieważ posiadamy pełen opis (https://www.pralnia-warszawianka.pl/cennik), który ma tylko informacje, których aktualnie potrzebujesz.

W jaki sposób korzystać z perfum, aby nie przesadzać? Po pierwsze nie powinniśmy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Flakonik nie jest jednorazowego użytku. Czasem naprawdę wystarczy kilka kropel, by wyjątkowo pachnieć przez cały dzień. Zwłaszcza kiedy posiadamy tak charakterystyczne perfumy jak lancome hypnose. Zbyt duża ilość jest przesadą, jaka może denerwować wszystkich dookoła. Może nam się tylko zdawać, że naszego zapachu nikt nie czuje, ale tak nie jest. Nasze nosy szybko przyzwyczajają się do określonych zapachów. Stąd nasze odczucie, że woń perfum jest niewyczuwalna. Nie dajmy się ponieść temu złudzeniu. Wyjątkowo dobrane perfumy są zmysłowe a także subtelnie delikatne. Z ich pomocą ładnie pachniemy przez cały dzień.